«Територія науки» розширює горизонти самоменеджменту

23 листопада 2018 року викладачами кафедри публічного управління та адміністрування (асистент Браславець Т. М., доцент Шупта І.М.) спільно з активом студентського наукового гуртка «Територія науки» (науковий керівник – доц., к.п.н., доцент кафедри публічного управління та адміністрування Шупта І. М.) за активної підтримки психологічної служби ПДАА було проведено круглий стіл : «Фізичний і психічний стан сучасного керівника як форма виразу його іміджу», проведений для здобувачів першого курсу освітньо-професійної програми  «Місцеве самоврядування»спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування».

Серед проблем, котрих торкалися здобувачі під час своїх доповідей було чимало тих, котрі є надзвичайно актуальними для вивчення навчальної дисципліни «Самоменеджмент».

Спеціальним гостем круглого столу була доц., к.е.н, професор кафедри публічного управління та адміністрування Сердюк О. І., яка звернулася з вітальним словом до учасників (варто зазначити, що Ольга Іванівна є куратором другої академічної групи, здобувачі якої презентували результати власних досліджень).

Були підготовлені наступні доповіді :

1. «Фази біологічних ритмів людини» (Лопушинська Ілона, здобувач вищої освіти 1 курсу 1 групи освітньо-професійної програми «Місцеве самоврядування», спеціальності «Публічне управління та адміністрування», СВО «Бакалавр»).
  2. «Біоритми та їх роль у житті людини» Гунько Максим, здобувач вищої освіти 1 курсу 1 групи освітньо-професійної програми «Місцеве самоврядування», спеціальності «Публічне управління та адміністрування», СВО «Бакалавр»).
  3. «Періоди життя (життєві цикли) людини та кар’єри»  (Шмиголь Катерина, здобувач 1 курсу 2 групи освітньо-професійної програми «Місцеве самоврядування»,спеціальності «Публічне управління та адміністрування», СВО «Бакалавр»).
  4. «Фізична привабливість як фактор виникнення першого враження про людину» (Дудник Дар’я,здобувач 1 курсу 1 групи спеціальності «Публічне управління та адміністрування», СВО «Бакалавр», член СНГ «Територія науки).
  5. «Трудоголізм як хвороба сучасних менеджерів»(Гармаш Інна, здобувач 1 курсуосвітньо-професійної програми «Місцеве самоврядування», спеціальності «Публічне управління та адміністрування», СВО «Бакалавр», член СНГ «Територія науки»).
  6. «Фактори впливу на формування першого враження»  (Завада Микола,  здобувач вищої освіти 1 курсу  освітньо-професійної програми «Місцеве самоврядування», спеціальності «Публічне управління та адміністрування», СВО «Бакалавр», член СНГ «Територія науки»).
  7. «Психологія здоров’я як напрям забезпечення професійного довголіття керівника» Таркіли Ростислав,  здобувач вищої освіти 1 курсу освітньо-професійної програми «Місцеве самоврядування», спеціальності «Публічне управління та адміністрування», СВО «Бакалавр»).
  8. «Роль вітамінів  і мікроелементів в гармонізації біоритмів» (Рукавиця Олександр,  здобувач вищої освіти 1 курсу  за освітньо-професійної програми «Місцеве самоврядування», спеціальності «Публічне управління та адміністрування», СВО «Бакалавр»).
  9. «Розвиток стресостійкості керівника» Литвин Дар’я,  здобувач вищої освіти1 курсу  освітньо-професійної програми «Місцеве самоврядування», спеціальності «Публічне управління та адміністрування», СВО «Бакалавр», член СНГ «Територія науки»).
  10. «Ідеальне робоче місце керівника : комфортний офіс» (Панченко Поліна,  здобувач вищої освіти 1 курсу  освітньо-професійної програми «Місцеве самоврядування», спеціальності «Публічне управління та адміністрування», СВО «Бакалавр»).
  11. «Стрес у професійній діяльності публічного управлінця» Колісник Олександра,  здобувач вищої освіти 1 курсу   освітньо-професійної програми «Місцеве самоврядування», спеціальності «Публічне управління та адміністрування», СВО «Бакалавр»).
  12. «Рекомендації до збереження здоров’я та продуктивності праці керівника» (Чеверда Вікторія,  здобувач вищої освіти 1 курсу  освітньо-професійної програми «Місцеве самоврядування», спеціальності «Публічне управління та адміністрування», СВО «Бакалавр»).

Керівництво кафедри публічного управління та адміністрування виносить подяку за організацію круглого столу модераторам –
Мисик Анастасії та Манько Анастасії, а також усім учасникам круглого столу – здобувачам вищої освіти 1 курсу  за освітньо-професійною програмою «Місцеве самоврядування», спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування», які продемонстрували відмінні якості сучасної ділової людини, а саме : самостійність і нестандартність поведінки; наполегливість у досягненні мети, ініціативність; діловитість і практичність; сміливість та винахідливість; орієнтацію на досягнення вищих результатів;ефективне використання наявних факторів.

Мітки: