Тренінг для полегшення процесу адаптації студентів

26 жовтня 2016 р. викладачі кафедри менеджменту Шульженко Ірина Вадимівна та Дорофєєв Олександр Вікторович разом з працівниками психологічної служби Полтавської державної аграрної академії в рамках проведення кураторської години організували для студентів пешого курсу (групи Мен 1_1, Мен 1_2) проведення тренінгу з метою полегшення процесу адаптації перокурсників  до студентського життя та визначення їх емоційного інтелекту.

Метою тренiнгу є сприяння психологiчнiй адаптацiї першокурсникiв до умов навчання, зокрема корекцiя хибних очiкувань i типових iлюзiй щодо навчання; пiдвищення мотивацй навчання;  знаходження оптимальних моделей поведiнки в студентському середовищi;  добiр оптимальної стратегiї навчання.