Тренінг з фінансів для ФОФ

16 липня 2021 року професор кафедри бухгалтерського обліку та економічного контролю Кулик Вікторія Анатоліївна провела семінар-тренінг на тему "Особисті фінансові цілі та способи їх досягнення" для студентів спеціальності "Облік і оподаткування".

Ми впевнені, що бухгалтерам важливо вміти рахувати не лише чужі гроші, а й свої.

У День бухгалтера студенти-бухгалтери визначали особисті фінансові цілі та розмірковували над способами їх досягнення.

У День бухгалтера викладачі кафедри бухгалтерського обліку та економічного контролю ПДАУ та студенти-бухгалтери шлють вітання усім нинішнім та майбутнім бухгалтерам!
Ми бажаємо вам здоров'я, успіхів, задоволення від життя, кар'єрних злетів та фінансового благополуччя!