Турнір з розвитку підприємницьких навичок для учнів 9-11 класів шкіл полтавщини «вдалий start-up»

Щодня люди створюють сотні власних справ. Кожен керівник докладає максимум зусиль, щоб сподобатися  та надовго запам’ятатися своїм клієнтам.

А чи уявляв(-ла) ти себе в ролі підприємця? Чи замислювався(-лась) колись, як це бути керівником та нести відповідальність за величезну кількість процесів одночасно?

Якщо твоя відповідь «Так», запрошуємо тебе взяти участь у Турнірі з розвитку підприємницьких навичок серед учнів 9-11 класів шкіл Полтавщини «ВДАЛИЙ СТАРТ UP» та випробувати себе у розв’язанні справжніх бізнес-завдань. А якщо ж ти не замислювався і твоя відповідь «Ні», ми запевняємо, що твоя думка 100% зміниться після участі в цьому проєкті! Тому не зволікай і хутчіш пробуй!

Формуй команду з 1‒3 осіб, розв’язуйте практичний кейс, до 20.03.2020 (23:59) надсилайте нам через Google-форму та зустрінемося на очному фіналі, який відбудеться 08 квітня 2020 року в Полтавській державній аграрній академії.