Тиждень інженерно-технологічного факультету

З 23 по 27 жовтня 2017 р. в Полтавській державній аграрній академії гучно відзначалося свято «Тиждень Інженерно-технологічного факультету».

З нагоди даної події на інженерно-технологічному факультету проводились урочисті культурно-масові, спортивні та науково-практичні заходи.

Відкриття торжества «Тижня ІТФ» було відмічене проведенням студентського флешмобу «Dancing with the Mechanics» та імпровізованою фотосесію.

У другий день свята проводився круглий стіл наукових та навчально-методичних здобутків викладачів та студентів факультету та інших навчальних закладів-учасників.

Не оминули увагою це свято медіа ЗМІ міста Полтави.

У рамках свята відзначався «День здоров’я» з проведенням спортивних змагань з волейболу серед команд факультетів ПДАА.

Завершення торжества було відзначено привітанням від керівництва факультета, професора Дудніков І.А., та академії, в особі ректора, професора Аранчій В.І, та проведенням концертно-розважальною програмою.

ДЯКУЄМО ВСІМ, ХТО ПРИЙМАВ УЧАСТЬ В ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ПРОВЕДЕННІ СВЯТА!

МИ - СИЛЬНІШЕ ВСІХ! АВЖЕЖ!

Мітки: