У Новий рік – в чистому гуртожитку!

28 грудня 2016 року студенти-іноземці – слухачі факультету підготовки іноземних громадян – під керівництвом кураторів академічних груп та завідуючої гуртожитком № 1 провели ДЕНЬ ЧИСТОТИ. Із

завзятістю розподіливши роботу, вони вимивали стіни й підлогу коридору та сходів, кухню, умивальник, усі двері й вікна. Іноземці із Марокко, Йорданії, Тунісу, Китаю приїхали до Полтави трохи більше місяця тому. Але вони розуміють, що гуртожиток № 1 стане для них рідною домівкою майже на рік.

Під запальні ритми арабських мелодій робота просувалася швидко й весело. І вже за кілька годин гуртожиток блищав! Але втоми не було, було задоволення від сумісної праці, яка дала такий прекрасний результат. І завершився цей корисний з усіх сторін захід веселими танцями у коридорі...

Усі етапи Дня чистоти у першому гуртожитку ви побачите з наших, можливо, не дуже професійних світлин. Але у рідному гуртожитку – чисто й затишно, на душі – відрадно й дуже приємно!

До зустрічі Нового року готові!