Учасники ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт дізнавалися про Цілі сталого розвитку

20 квітня у стінах Полтавської державної аграрної академії відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціалізації «Управління у сфері економічної конкуренції» (див. фото). Чекаючи на результати конкурсу й урочисте нагородження переможців, учасники мали змогу відвідати короткий ознайомчий тренінг із популяризації Цілей сталого розвитку, на якому вони обговорили актуальність глобальних цілей, їх важливість і причетність до кожної людини на планеті.

Також студенти попрактикували та покращили навички з креативного мислення і роботи в команді, пограли в рухливі ігри, а наостанок обмінялися приємними побажаннями один із одним.

Ми завжди раді вітати гостей у нашій академії і впевнені, що продуктивно проведений час разом вплине на успіх як окремо кожного студента, так і всієї України!

Вероніка Куркіна