Участь академії в Наукових пікніках

30 вересня 2017 року представники кафедри публічного управління та адміністрування ПДАА взяли участь у Наукових пікніках, де зібралися ентузіасти та експериментатори різних спеціальностей, аби випробувати свої вміння та знання (м. Полтава, вул. Соборності).

 

 

Майбутніми фахівцями з публічного управління проводилося соціологічне опитування "Що викликає почуття ВАШОЇ гордості за рідне місто?" та була запропонована "Професійна лотерея".

 

 

 

Дякуємо всім небайдужим!!!

Особливі вітання старшокласникам ліцею №1 м. Полтава та їх чудовим вчителям!!!

Дуже цінуємо Ірину Бабич та Оксану Яковлєву - здобувачів вищої освіти зі спеціальності "Публічне управління та адміністрування", які забезпечили проведення нашого експерименту!!!

 

Участь студентів спеціальності «Філологія» у фестивалі наук під відкритим небом

30 вересня 2017 року викладачі кафедри іноземних мов та українознавства разом зі здобувачами вищої освіти I курсу спеціальності «Філологія» факультету економіки та менеджменту взяли участь у першому для м. Полтави фестивалі наук під відкритим небом «Науковий пікнік».
Студенти спілкувалися з пересічними містянами англійською мовою і в такий спосіб спробували привернути їхню увагу до необхідності вивчення іноземних мов. На переконання студентів, іншомовні знання дають можливість не тільки здійснювати міжособистісну комунікацію з представниками інших національностей, але й бути конкурентноздатним фахівцем на ринку праці, реалізовувати спільні проекти із зарубіжними партнерами, самостійно знайомитися із професійними набутками зарубіжних колег.

 

 

Факультети: