Участь здобувачів вищої освіти Полтавської державної аграрної академії у відзначенні Дня української писемності та мови

09 листопада 2016 року здобувачі вищої освіти факультету агротехнологій та екології разом з викладачами кафедри іноземних мов та українознавства завітали на круглий стіл, проведений з нагоди відзначення державного щорічного свята – Дня української писемності та мови. Захід відбувся завдяки небайдужим полтавцям, патріотам України, людям із щирою душею. Це – Валентина Шемчук, заслужений працівник культури України, лауреат премії імені Панаса Мирного, голова обласного відділення Міжнародної організації «Жіноча громада». У затишній залі обласної універсальної наукової бібліотеки імені І. П. Котляревського рідне слово звучало віршами, пісенними мелодіями й науковими рядками.

Про Самійла Величка, автора першої монументальної праці про українське козацтво доповів Високопреосвященніший Афанасій, архієпископ Харківський і Полтавський Української Автокефальної Православної Церкви, керуючий Харківсько-Полтавською та Черкасько-Кіровоградською єпархіями УАПЦ (у миру Володимир Шкурупій), член Національної Спілки письменників України. Про шанування й любов до мови – без якої немає народу й держави, про необхідність боротися за них говорив заслужений працівник культури України, голова Громадської ради при обласній державній адміністрації Володимир Голуб.

Запали в душу студентам і проникливо лунаючі голоси бандуристок – учасниць вокального ансамблю «Веселка», і пісня «Дивлюсь я на небо», баяністів-вихованців міської музичної школи № 3 імені Бориса Гмирі й вірші, присвячені рідній мові.

Шануймо й бережімо українську мову, бо вона в нас одна
єдина й неповторна, наша рідна…

підготували викладачі кафедри
іноземних мов та українознавста