Учень – студент: кроки назустріч

Викладачі кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін факультету обліку та фінансів Полтавської державної аграрної академії – доценти  Сільчук О. В., Приходько С. М., старший викладач Сахарова Л. М. – зустрілися з учнями одинадцятих класів загальноосвітньої школи № 38 м. Полтави.

Мета заходу – ознайомити випускників з уміннями й навичками, якими мають володіти фахівці з політології та філології.

Майбутні вступники мали можливість спробувати себе в ролі політолога-експерта й здійснили експрес-аналіз програм окремих політичних партій України, які брали участь у цьогорічних парламентських виборах. Одинадцятикласники доволі швидко виявили слабкі і сильні сторони представлених програм, продемонструвавши у такий спосіб розвинене критичне мислення та аналітичні здібності.

Викладачі іноземних мов запропонували учням стати філологами: застосувати мовленнєві та комунікативні навички під час інтерактивної гри «Student life at PSAA».

Завдання випускників полягало в тому, щоб після перегляду невеличкого англомовного відеосюжету про життя студента-філолога 1 курсу, відповісти на поставлені запитання.

На заході панувала невимушена творча атмосфера, позитивний емоційний настрій. Між учнями і представниками кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін відбувся конструктивний діалог щодо професійного самовизначення.

Висловлюємо щиру подяку директорові школи Тетяні Ярославівні Веркалець за сприяння та допомогу  у проведенні заходу.