Урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної Декларації прав людини

10 грудня 2019 року в рамках Всеукраїнського тижня права викладачами кафедри підприємництва і права ПДАА проведено лекторій на правову тематику з учнями КЗ «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26 Полтавської міської ради Полтавської області», КЗ «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 Полтавської міської ради Полтавської області» та «Полтавська гімназія № 33 Полтавської міської ради Полтавської області».

Учням продемонстрували документальний фільм та розповіли про історію проголошення Загальної декларації прав людини та закріплені у ній права.

У другій половині заходу з учнями було проведено тестування The Marshmallow Challenge (випробування зефіркою) на креативність, злагодженість та уміння працювати в команді. Команда-переможець та інші учасники тесту були нагороджені солодкими призами.