В академії пройшов День науки!

16-17 травня в ПДАА проходив фестиваль науки, присвячений професійному святу - Дню науки.

16 травня в Центрі дозвілля відбулися наукові дебати, на яких були присутні викладачі і студенти академії.

З вітальним словом і короткою інформацією про наукову діяльність до присутніх звернулася ректор академії, професор Аранчій В. І.

Зацікавлено, при високій активності пройшли дебати на тему: «Розвиток органічного землеробства-основний фактор економічного прориву України».

17 травня на факультетах відбулися секційні засідання з обговорення наукових здобутків співробітників.

Великій групі викладачів і студентів були вручені грамоти Департаменту агропромислового розвитку ОДА, Департаменту освіти і науки ОДА, міської ради та академії за активну участь у науковій роботі та з нагоди професійного свята-Дня науки.

В фестивалі науки прийняв участь проректор Національного аграрного університету Вірменії Григорій Гаспарян.