В академії відкрився Центр підготовки користувачів інформаційної системи «Soft.Farm»

12 жовтня 2016 року під час Круглого столу за участі ректора академії Валентини Аранчій, голови Департаменту АПК Полтавської ОДА Сергія Фролова, керівників агропідприємств Полтавської області та керівництва ТОВ «Кварт-Софт» відкрили Центр підготовки користувачів інформаційної системи «Soft-farm».

Олександр Галич, декан факультету економіки та менеджменту, детальніше розповів про запровадження Центру:

«Інформаційний продукт, який використовується на сільськогосподарських підприємствах, ми будемо використовувати у навчальному процесі. Наші студенти тепер можуть в умовах виробничих підприємств займатися плануванням виробничих процесів, проектувати певні управлінські механізми, використовуючи систему Soft-farm. На круглий стіл ми запросили представників сільськогосподарських підприємств, які вже використовують програмний продукт і яким у перспективі користуватимуться наші випускники, які стануть спеціалістами того чи іншого підприємства».