В ПДАА проведено Всеукраїнську науково-практичну конференцію, присвячену 80 річчю професора Каришевої Алевтини Федорівни

Співробітники кафедри патологічної анатомії та інфекційної патології підготовили програму заходів по проведенню Всеукраїнської науково-практичної конференції, присвяченої 80 річчю професора Каришевої Алевтини Федорівни.
В роботі конференції прийняло участь 35 науково-педагогічних працівників. Гостями конференції були викладачі та аспіранти Житомирського національного агроекологічного університету, Харківської державної зооветеринарної академії, Національного університету біоресурсів і природокористування України, Сумського національного аграрного університету, Дніпропетровського аграрно-економічного університету, Білоцерківського національного аграрного університету, Хомутецького ветзоотехнікуму ПДАА, практикуючі лікарі ветеринарної медицини, студенти магістратури академії.

Читати далі.