В Університеті відбулася відкрита лекція польського професора, доктора Аркадіуша П. Шайна

Полтавський державний аграрний університет дбає про те, щоб студенти навчалися у найкращих, а тому запрошує до співпраці не лише провідних українських фахівців.
15 вересня відбулася відкрита лекція «Хейлоскопія та судово-медична отоскопія» для здобувачів освіти спеціальності 081 Право.

Лекцію провів доктор юридичних наук Аркадіуш П. Шайна, криміналіст, кримінолог, викладач Вищої школи управління охорони праці, омбудсмен учасників освітнього процесу ВШУОП, керівник лабораторії поліграфних досліджень ВШУОП, експерт-поліграфолог, член Правління та Юридичного комітету Польського товариства досліджень з використанням поліграфу, автор наукових публікацій у галузі криміналістики і судової експертизи.
Під час заняття студенти отримали корисну інформацію про хейлоскопію та судово-медичну отоскопію і методи, які використовують для виявлення та захисту хейлоскопічних та отоскопічних слідів тощо.