Вакцинація співробітників ПДАУ

Полтавський державний аграрний університет та його відокремлений структурний підрозділ Аграрно-економічний фаховий коледж ПДАУ  одні із перших освітніх установ м. Полтави, які за підтримки Комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2 Полтавської міської Ради» організували  вакцинацію своїх співробітників. У спеціально обладнаному медичному пункті вакциновані понад 200 осіб  (вакцина Pfizer-BioNTech). Процес пройшов організовано, дуже швидко, а фахівці Центру первинної медико-санітарної допомоги надавали всі консультації та роз’яснення, були дуже уважні й турботливі.

Адміністрація Університету вдячна співробітникам за свідоме ставлення до свого здоров’я, а фахівцям Центру за професійно виконану роботу. Надалі також планується проведення наступних етапів вакцинації як співробітників, так і здобувачів вищої освіти.