Вчена рада ПДАА привітала студентів-науковців

Вчена рада академії на своєму засіданні тепло і щиро привітала студентів–науковців, які посіли призові місця у Всеукраїнських конкурсах та олімпіадах.

Були відзначені:

• переможці конкурсів серед студентства, оголошених Інститутом стратегічних оцінок, що діє при Президентському Фонді Леоніда Кучми Тетяна Філісюк та Максим Бугров (II та III премії) та Анастасія Семенова і Анна Герелес (II та  III) премії;
  • переможці стипендіальної  програми «Завтра.UA»  Фонду Віктора Пінчука – соціальна ініціатива: Аветісян Маріне, Есаулова Яна, Кузьменко Сергій, Мерефа Аліна, Мороз Антоніна, Несторенко Віктор, Постіл Юлія, Семенова Анастасія, Лазеба Євгенія, Перетятько Інна, Запорожченко Тетяна, Локес Терезія, Знова Любава.
  • На вченій раді також були вручені дипломи: кандидата сільськогосподарських наук Гордєєвій О.Ф. та кандидата педагогічних наук – Щербаню М.П.
  • Трудовою відзнакою Міністерства аграрної політики та продовольства України «Знак пошани» нагороджений професор кафедри вищої математики Флєгантов Л.О.
  • Доценту кафедри селекції, насінництва та генетики Бєлявській Л.Г. вручена Почесна грамота Міністерства аграрної політики України.
  • Грамоту  Головного управління агропромислового розвитку обласної державної адміністрації одержала  завідуюча аспірантурою Дорогань З.О.
  • Патенти на винаходи вручені - Хараку Р.М., Слинько О.П., Прасолову Є.Я., Браженко С.А., Самойленко Т.В., Арендаренку В.М., Писаренку В.В.
  • Дипломи винахідників одержали- перший проректор В.І.Аранчій та декан факультету економіки та менеджменту О.А.Галич.
  • Ректор академії, професор Писаренко В.М. та члени вченої ради привітали нагороджених та побажали їм нових творчих здобутків.