Верховна рада України гостинно зустрічала студентів та викладачів академії

Найактивніші студенти та викладачі Полтавської державної аграрної академії 4 квітня відвідали столицю України. Купа емоцій та вражень від екскурсії головним законодавчим органом нашої держави - Верховною радою України та одним з найбільших стадіонів країни - НСК «Олімпійський» (фотоальбом).

Під час перебування у Верховній раді України студенти дізналися багато цікавого, здебільшого про Парламент – найвищий виборний орган державної законодавчої влади, в якому здійснюється представництво основних політично активних груп населення країни. За більшістю конституцій парламент покликаний здійснювати загальне керівництво зовнішньою політикою держави. Однак, сфери його компетенції значною мірою залежать від державного ладу, розвитку демократії.

В Україні єдиним органом законодавчої влади є Парламент – Верховна Рада України. В Англії такий законодавчий орган називається парламентом, в США – конгресом, в Швеції – ріксдагом, в Норвегії – стортингом, в Данії – фолькетінгом, в Азербайджані – меджлісом…Дізналися і про будову сесійного будинку.
Полотно «Державотворення» (художник О. Г. Кулаков), на якому відображено момент прийняття Акту проголошення незалежності України. Відкриття картини відбулося 22 серпня 2001 року з нагоди 10-ї річниці Незалежності України. Того ж дня у кулуарах сесійного будинку було відкрито Галерею портретів голів Верховної Ради України Івашка Володимира Антоновича, Кравчука Леоніда Макаровича, Плюща Івана Степановича, Мороза Олександра Олександровича, Ткаченка Олександра Миколайовича (художник О. Г. Кулаков) та меморіальної дошки на фасаді сесійного будинку Верховної Ради України, на якій відтворено текст Акту проголошення незалежності України, схваленого парламентом 24 серпня 1991 року.

Висловлюємо щирі слова вдячності людям, завдяки яким стала можливою дана поїздка , а саме ректору академії Валентині Іванівні Аранчій, голові профспілкової організації студентів та викладачів академіі Матюсі Віктору Володимировичу, Народному депутату України Реці Андрію Олександровичу, який доречі є випускником академії, та його помічнику Мокляку Сергію Сергійовичу, декану факультету економіки та менеджменту Олександру Анатолійовичу Галичу та всім учасникам поїздки.

Сьогодні ми несемо відповідальність за те, що буде завтра. Студенти - це наше майбутнє, тому ми просто зобов'язані не просто навчати їх Агрономіі чи Менеджменту, а всебічно їх розвивати, щоб уже завтра ми жили у сильній і заможній Україні!

Тетяна Бардіна, помічник ректора ПДАА