Від менеджменту інновацій до успіху бізнесу!

25 листопада 2020 року в межах роботи студентського наукового гуртка «Бізнес-інкубатор ідей» кафедри менеджменту відбулася студентська конференція «Від менеджменту інновацій до успіху бізнесу!» за результатами вивчення навчальної дисципліни «Управління інноваціями» (координатор Вікторія Леонідівна Вороніна, к. е. н., доцент кафедри менеджменту).

У конференції взяли участь здобувачі вищої освіти другого та четвертого курсів скороченого терміну навчання спеціальності «Менеджмент» освітнього ступеня бакалавра. Під час заходу студенти з великим ентузіазмом висвітлили актуальні аспекти сучасних проблем інноваційного розвитку в Україні та провідних країнах світу і представили такі змістовні й цікаві доповіді:

• Стовба Аліна «Сучасні підходи до визначення сутності та класифікації інновацій»;

• Щербакова Юлія «Сучасні ринкові суб'єкти інноваційної діяльності»;

• Писаренко Руслана «Інноваційна діяльність в Україні: проблеми та перспективи»;

• Безкоровайна Анастасія «Особливості планування інноваційної діяльності»;

• Ярош Аліна «Сутність, види й основні етапи інноваційного проєкту»;

• Стешенко Катерина «Проблеми та перспективи розвитку бізнес- інкубаторів і технопарків в Україні»;

• Панова Яна «Кремнієва долина: особливості виникнення, секрети успіху та відомі українці»;

• Титаренко Аліна «Історія успіху Коко Шанель (Chanel)»;

• Кривчун Ростислав «McDonald's – більш інноваційна компанія, ніж Apple»;

• Мамчич Ігор «Інноваційна діяльність підприємств на прикладі ювелірної фабрики Маршака».