Відбулась щорічна наукова конференція здобувачів вищої освіти ПДАА

(секція НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ ЕКОНОМІКИ, УПРАВЛІННЯ, ПРАВА ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ)

16–17 квітня 2020 року відбулася наукова конференція здобувачів вищої освіти Полтавської державної аграрної академії за результатами науково-дослідної роботи 2019 року.

Результати наукових досліджень представили 21 здобувач вищої освіти спеціальності Менеджмент.

З програмою та матеріалами студентської наукової конференції Полтавської державної аграрної академії можна ознайомитися за посиланням https://groups.google.com/forum/#!forum/studconf.

23–24 квітня було організовано обговорення матеріалів конференції у дистанційному режимі. Учасників конференції привітали директор навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій Олександр Галич та завідувач кафедри менеджменту Ірина Маркіна.

(СЕКЦІЯ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ ЕКОНОМІКИ, УПРАВЛІННЯ, ПРАВА ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ: станом на 1900 24.04.2020 р. було зареєстровано понад 50 учасників; здійснено36 публікацій від 23 користувачів)

Мітки: