Відбулась студентська науково-практична конференція

19 жовтня 2016 р. кафедра бухгалтерського обліку факультету обліку та фінансів ПДАА разом зі студентами 4 курсу спеціальності «облік і аудит» провели студентську науково-практичну конференцію за результатами виробничої практики «Актуальні питання розвитку і вдосконалення обліку та аналізу підприємств».
На конференції студенти мали можливість поділитись враженнями від проходження технологічної практики, а також розповіли про особливості ведення обліку на підприємствах вибраних базою практики. Особливо багато дискусій порушувалось щодо обліку біологічних активів на підприємстві.

За результатами конференції усі учасники отримали «бонуси» для проведення подальших наукових досліджень, а кафедра бухгалтерського обліку висловлює подяку студентам за активну участь та бажає успіху у подальшому навчанні та житті.

Мітки: