Відбулася ІІ міжнародна науково-практична конференція «Management of modern university»

23 жовтня 2020 року компанія BIJB – центр компетенції бізнес-аналітики, Срібний партнер Microsoft – організувала проведення II Міжнародної науково-практичної конференції «MANAGEMENT OF MODERN UNIVERSITY».

Захід об’єднав представників бізнесу та вищої освіти Монголії, України, США, Індії та Казахстану.

Полтавську державну аграрну академію на конференції представляли доктор історичних наук, професор, проректор з науково-педагогічної роботи і перспективного розвитку Шаравара Тамара Олексіївна та доцент кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін факультету обліку та фінансів Сільчук Олеся Василівна – модератор заходу.

ПДАА мала можливість бути медіапартнером конференції, а кафедра гуманітарних і соціальних дисциплін – співорганізатором!

На конференції висвітлено актуальні нині питання: упровадження інструментів для операційних процесів, використання інформаційних технологій в освітньому просторі сучасних ЗВО, використання систем управління закладами вищої освіти в умовах дистанційної роботи.

Освітяни мали можливість ознайомитися з новими і найкращими ідеями та практичними кейсами:

• «Як залучити абітурієнтів: сучасні маркетингові стратегії»

Макс Тесля, маркетинговий консалтинг, BIJB.study, США;

• «Упровадження практики управління змінами в коледжі та університеті»

Алекс Горелік, доцент кафедри масових комунікацій, коледж Бенедикта, Керуючий партнер, Gorelikonsult, США;

• «Упровадження системи E-KROK: обмін досвідом»

Ольга Карпова, виконавчий директор, Бізнес Школа КРОК Університету КРОК, Україна;

• «Автоматизація рейтингів студентів та викладачів за допомогою Power BI»

Ксенія Короткова, менеджер з освіти компанії BIJB, Україна;

• «Трансформація вищої освіти для четвертої промислової революції»

Нурлан Жанибек, керівник освітньої галузі Microsoft Казахстан та у країнах СНД та ЦСЄ, Казахстан;

• «Фінансовий менеджмент вищих закладів освіти»

Ірина Чиж, керівник аналітики, BIJB, Україна;

• «Спрощення управління даними HR за допомогою візуалізації»

Євген Тесля, генеральний директор BIJB, США;

• «Екосистема цифрової освіти Університету міжнародного бізнесу»

Нуркен Муссабаєв, проректор з цифровізації, Університет міжнародного бізнесу, Казахстан;

• «5 помилок у навчанні здобувачів вищої освіти»

Ніша Арора, доктор філософії, корпоративний тренер, Індія.

За результатами конференції будуть опубліковані тези доповідей «MANAGEMENT OF MODERN UNIVERSITY» (мови: монгольська, англійська, українська, російська).

Наукова конференція об’єднала спеціалістів інформаційних технологій та освітян для успішної реалізації у ЗВО інноваційних розробок, інформаційно-комунікаційні технологій, досвіду використання систем управління ЗВО в умовах дистанційної роботи.

Детальну інформацію про конференцію можна знайти на сайті: http://bijb.study/conf2020/

Мітки: