Відбулася наукова конференція з дисципліни «Комунікативний менеджмент»

15.05.2018 року була проведена наукова конференція за результатами вивчення дисципліни «Комунікативний менеджмент».

Конференція була організована доцентом кафедри менеджменту ПДАА  Шульженко І.В. На конференції були присутні здобувачі вищої освіти 1 курсу спеціальності «Менеджмент» скороченого терміну навчання, викладачі кафедри менеджменту.

З доповідями виступило 5 здобувачів вищої освіти. Найбільшу зацікавленість викликали доповіді здобувачів вищої освіти Ляшенко Валерії про особливості невербальних комунікацій в менеджменті та Терно Анни про національні особливості проведення переговорів.

Також жваву дискусію викликала доповідь про маніпулювання суспільною свідомістю здобувача вищої освіти Руденко Олександра. Треба відмітити цікаві доповіді Дейнеки Артема та Бігдана Євгена.

Мітки: