Відбулася наукова конференція за результатами вивчення дисципліни «Комунікативний менеджмент»

20.05.2019 року відбулася наукова конференція за результатами вивчення дисципліни «Комунікативний менеджмент», яка була організована доцентом кафедри менеджменту ПДАА Шульженко І. В. У роботі конференції брали участь здобувачі вищої освіти 1 курсу спеціальності «Менеджмент» скороченого терміну навчання та викладачі кафедри менеджменту. З доповідями виступило 6 здобувачів вищої освіти. Найбільшу зацікавленість викликала доповідь здобувача вищої освіти Алієва Артура, яка стосувалася особливості мобінгу в комунікативному менеджменті.

Жваву дискусію викликали доповіді про ділову атрибутику та одяг здобувача вищої освіти Козелько Максима, а також про організацію ділових прийомів Ясининої Анни.

Слід відмітити цікаву доповідь Шабельника Сергія, щодо конфліктів в роботі менеджера. Також важлива та пізнавальна інформація надана здобувачами вищої освіти Тищенко Владом та Москівцем Павлом.

Мітки: