Відбулася підсумкова науково-практична конференція ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі знань «Біологія»

18-19 квітня 2019 р. на природничому факультеті Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка відбулася підсумкова науково-практична конференція ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі знань «Біологія».

Результати своєї наукової роботи представляли автори із 20 закладів вищої освіти різних міст України (Київ, Львів, Харків, Умань, Мелітополь, Дніпро, Переяслав-Хмельницький, Кременчук, Дрогобич, Рівне, Кам’янець-Подільський, Суми, Миколаїв, Івано-Франківськ, Херсон, Кривий Ріг). Полтавські виші представляла студентська наукова робота "Продуктивність та якість сировини звіробою звичайного (Hypericum perforatum L.) сорту Топаз за умов культивування", авторами якої були студенти Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка Семенко М.В. та Полтавської державної аграрної академії Шевченко А.О. (керівники професори Оніпко В.В. і Поспєлов С.В.).

Нам приємно зазначити, що за результатами конкурсу наша студентка факультету агротехнологій та екології (спеціальність "Екологія") ШЕВЧЕНКО Аліна Олександрівна була нагороджена дипломом І ступеня. Вітаємо її та наукового керівника - професора кафедри землеробства і агрохімії імені В.І.Сазанова Поспєлова Сергія Вікторовича із впевненою перемогою!

Мітки: