Відбулася Регіональна науково-практична конференція «Правове регулювання суспільних відносин; актуальні проблеми та перспективи удосконалення»

06 грудня 2018 року кафедрою підприємництва і права Полтавської державної аграрної академії в рамках проведення Тижня правових знань з метою реалізації основних положень правоосвітнього проекту «Я маю право» разом із Полтавським інститутом економіки і права Університету «Україна» проведено регіональну науково-практичну конференцію «Правове регулювання суспільних відносин: актуальні проблеми та перспективи удосконалення».
Співорганізаторами конференції також виступили: Регіональний центр надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області, Рада адвокатів в Полтавській області, Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) управління соціального захисту населення Подільської районної у м. Полтави ради.
Учасниками конференції були 38 науково-педагогічних працівників різних закладів вищої освіти України (з яких  6 докторів наук, 22 кандидати наук) та 83 здобувачі вищої освіти, яка представляли Полтавську державну аграрну академіу, Полтавський інститут економіки і права Університету «Україна», Полтавський юридичний інститут Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Аграрний коледж управління і права ПДАА, Полтавський  кооперативний коледж Полтавської облспоживспілки та інші).

На пленарному засіданні конференції з доповідями виступили 12 учасників. Їх виступи викликали жваве обговорення та отримали схвальні відгуки від присутніх.
Конференція завершилася прийняттям відповідної науково-обґрунтованої резолюції. За результатами конференції видано збірник матеріалів.

Дякуюємо за участь та запрошуємо до подальшої співпраці!