Відбулася студентська конференція за результатами вивчення навчальної дисципліни «Управління інноваціями»

25 листопада 2019 року в рамках роботи «Бізнес-інкубатору ідей» відбулася студентська конференція за результатами вивчення навчальної дисципліни «Управління інноваціями» (організатор – к.е.н., доцент кафедри менеджменту Вікторія Леонідівна Вороніна).

У роботі конференції взяли участь здобувачі вищої освіти четвертого курсу спеціальності «Менеджмент» освітнього ступеню бакалавр та викладачі кафедри менеджменту ПДАА. Під час цього заходу студенти висвітлили актуальні аспекти сучасних проблем інноваційного розвитку в Україні та світі.

Із змістовними та цікавими доповідями виступили такі здобувачі вищої освіти: Козелько Максим, Алейнікова Вікторія, Борисенко Юлія, Мельничук Анастасія, Дорошенко Марина, Кибкало Тетяна.

Мітки: