Відбулася Всеукраїнська конференція присвячена 20-річчю створення факультету обліку та фінансів ПДАА

19 грудня 2018 р. на базі Полтавської державної аграрної академії відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні питання сучасної економічної науки», присвячена 20-річчю створення факультету обліку та фінансів ПДАА та пам’яті його першого декана – д.е.н., професора А.Т. Опрі.

Дата проведення заходу була обрана не випадково – цього дня виповнилось 5 років як пішов із життя Анатолій Трохимович Опря. Для колег доктор економічних наук, професор А.Опря назавжди залишився не лише авторитетним вченим, але й взірцем людських якостей. Учасники конференції вшанувати пам'ять вченого покладанням квітів до меморіальної дошки, встановленої на фасаді факультету обліку та фінансів.

 

Науково вшанувати пам’ять А.Т. Опрі колектив факультету вирішив проведенням Всеукраїнської конференції та виданням до цього дня однойменної колективної монографії.

 

У колективній монографії «Актуальні питання сучасної економічної науки», що видана за загальною редакцією Аранчій В.І. та Дорогань-Писаренко Л.О., з позицій міждисциплінарного підходу викладені результати дослідження окремих сучасних економічних проблем України. Оскільки до виконан­ня цих завдань залучились фахівці різних напрямів, це дозволило досягти комплексного системного підходу до історичного, теоретич­ного та статистико-економічного осмислення досліджуваних питань.

 

Авторами окремих параграфів монографії є, переважно, викладачі факультету, також до авторського колективу приєднались вчені з Києва, Дніпра, Одеси, Лубен. Виданню присвоєний міжнародний ідентифікаційний номер ISBN. Матеріал монографії розрахований, у першу чергу, на науковців, викладачів, спеціалістів державного управління, фахівців бізнес-структур, аспірантів, студентів.

 

Виступи учасників конференції, певною мірою репрезентували зміст монографії, а з її повним текстом можна ознайомитись в бібліотеці ПДАА та на сайті академії у розділі «Електронний репозитарій».

 

За результатами роботи конференції була прийнята Резолюція.

 

Факультети: 

Аудиторія: 

Мітки: 

Діяльність: