Відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Інформатика» на кафедрі інформаційних систем та технологій

12 березня 2019 року, на підставі наказу Міністерства освіти і науки України № 1313 від 28 листопада 2018 року «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018/2019 навчальному році», на кафедрі інформаційних систем та технологій було проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни  «Інформатика», за напрямом «Економічні та гуманітарні науки», у якому прийняло участь 26 осіб.

За рішенням журі визначено переможців з 1 курсу факультету ветеринарної медицини спеціальності «Ветеринарна медицина» – Білана Дениса Дмитровича (І місце) та  Черненка Дмитра Олеговича (ІІ місце), яких рекомендовано до участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади на базі Національного аерокосмічного університету ім. М. Є Жуковського «ХАІ»

Мітки: