Відбувся II етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

24 квітня 2019 року на базі Полтавської державної аграрної академії відбувся II етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації  «Управління у сфері економічної конкуренції»  у 2018-2019 н.р. На розгляд конкурсної комісії було подано 111 студентських наукових робіт із 46 вищих навчальних закладів усіх регіонів України. Роботи представили 167 авторів.
На підсумковій науково-практичній конференції виступило 42 студенти  з 34 вищих навчальних закладів. Галузева конкурсна комісія на підставі рецензування та відкритого обговорення прийняла рішення щодо відзначення авторів кращих наукових студентських робіт, які представили свої наукові доповіді та захистили роботи під час підсумкової науково-практичної конференції.

За результатами науково-практичної конференції на підставі наукових доповідей та відкритого обговорення наукових робіт членами галузевої конкурсної комісії Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Управління у сфері економічної конкуренції»  студенти Полтавської державної аграрної академії Ляшенко Валерія та Терно Анна отримали дипломи І ступеня під керівництвом доцента кафедри менеджменту, кандидата економічних наук Сазонової Тетяни Олександрівни.