Відбувся III (обласний) етап XVI Міжнародного конкурсу з української мови

Вітаємо переможницю III (обласного) етапу

XVI Міжнародного конкурсу з української мови

імені Петра Яцика ЛИЧМАН АЛІНУ – студентку 1 курсу 3 групи спеціальності «Ветеринарна медицина»

12 грудня 2015 р. на базі Полтавської загальноосвітньої школи I – III ступенів № 38 відбувся III (обласний) етап XVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика в Полтавській області.

Учасники конкурсу – учні 1 – 3 класів, студенти вищих навчальних закладів I – II та III – IV рівнів акредитації. Цього року Полтавську державну аграрну академію на конкурсі представляли студентка спеціальності «Ветеринарна медицина» 1 курсу 3 групи Личман Аліна та студентка спеціальності «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» 1 курсу 3 групи Телюкова Марія, яких готувала до участі в конкурсі к. філол. н., доцент кафедри іноземних мов та українознавства Сизоненко Н. М.

Конкурсні завдання для студентів III – IV рівнів акредитації передбачали: написання твору на тему «Мовний портрет мого ровесника», виконання тестів на перевірку орфографічних навичок, завдань на з’ясування семантики слів та редагування мовних одиниць.

Із приємністю повідомляємо, що студентка спеціальності «Ветеринарна медицина» 1 курсу 3 групи Личман Аліна посіла серед студентів вищих навчальних закладів III – IV рівнів акредитації почесне III місце!

Від щирого серця вітаємо нашу переможницю! Бажаємо подальших творчих злетів, наснаги, наполегливості в досягненні поставлених цілей!