Відбувся круглий стіл на факультеті ТВППТ

На факультеті «Технології виробництва і переробки продукції тваринництва» 18 травня  2017 року був проведений круглий стіл «Основні результати та перспективи розвитку фундаментальних і прикладних досліджень у галузі свинарства в Україні». В обговоренні взяли участь викладачі факультету «Технології виробництва і переробки продукції тваринництва». Учасники круглого столу в конструктивній бесіді обговорили перспективи і напрямки розвитку фундаментальних досліджень у галузі свинарства. Найбільш жваву дискусію викликали питання впровадження інноваційних технологій у виробництво, конкурентоспроможності вітчизняних наукових розробок і захисту інтелектуальної власності.

Учасники круглого столу «Основні результати та перспективи розвитку фундаментальних і прикладних досліджень у галузі свинарства в Україні»

Завідувач кафедри технології виробництва продукції тваринництва, Шостя А.М. інформує учасників круглого столу із напрямками розвитку фундаментальних досліджень у галузі свинарства в Україні