Відбувся випуск магістрів ФОФ

24 лютого 2017 року випускникам факультету обліку та фінансів за спеціальностями «Облік і аудит» та «Фінанси і кредит» були вручені дипломи магістра.

За святкових та веселих обставин у великій актовій залі урочистий випуск студентів провела ректор академій, професор Аранчій Валентина Іванівна.

Теплі слова та успіху у житті, досягненні поставлених цілей і гідної роботи колишнім студентам побажали декан факультету Дорогань-Писаренко Людмила Олександрівна, заступники Канцедал Наталія Анатоліївна та Безкровний Олександр Валентинович.
Зі словами вдячності, натхнення до роботи та таких чудових студентів, як цей випуск, виступили представники обох спеціальностей – магістр з обліку і аудиту Падусенко Олександра Миколаївна та магістр з фінансів і кредиту Кошман Ніна Іванівна.

Пишаємося нашими випускниками, і з впевненістю відпускаємо їх у цей великий світ, знаючи, що ми навчили їх не тільки обраній спеціальності, а й всім чеснотам необхідним для успішної самореалізації та досягнення поставлених цілей у житті!

Випуск 2017 – магістри з обліку і аудиту


Випуск 2017 – магістри з фінансів і кредиту

З повагою від факультету обліку та фінансів і в добру путь!!!

Факультети: 

Аудиторія: 

Діяльність: