Відбувся XVII щорічний студентський міждисциплінарний семінар за науковою тематикою кафедри ІСТ

26 листопада 2020 року на кафедрі інформаційних систем та технологій відбувся щорічний міждисциплінарний семінар «Студентські роботи за науковою тематикою кафедри інформаційних систем та технологій».

У межах роботи наукового семінару було представлено 18 наукових робіт, які пройшли конкурсний відбір. Результати своїх наукових досліджень висвітлили здобувачі вищої освіти таких спеціальностей, як «Інформаційні системи та технології», «Галузеве машинобудування», «Харчові технології», «Маркетинг», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Захист і карантин рослин», «Облік і оподаткування».

Варто зазначити, таке різноманіття учасників обумовлене тим, що на сьогодні всі сфери життя людини зазнали впливу інформаційних технологій. Тому кожна професія пов’язана з розвитком інформаційних і телекомунікаційних технологій, а спеціалісти з їхньою допомогою мають осучаснювати процеси своєї діяльності.

Із привітальним словом до учасників семінару звернувся завідувач кафедри інформаційних систем та технологій Юрій Уткін. Він наголосив на актуальності проведення цього заходу та важливості залучення студентів до наукової роботи кафедри й академії загалом.

Представлені на семінарі наукові роботи присвячені актуальній темі – застосуванню інформаційних систем і технологій в інтересах розвитку інформаційного суспільства:

1) Бузуверя Владислава «Харчові технології»;

2) Голуб Катерина «Маркетинг»;

3) Городянин Анатолій «Інформаційні системи та технології»;

4) Гуйва Олексій «Інформаційні системи та технології»;

5) Запека Марія «Інформаційні системи та технології»;

6) Олійник Богдан «Інформаційні системи та технології»;

7) Педоряка Валентина «Харчові технології»;

8) Канцибер Дмитро «Інформаційні системи та технології»;

9) Колісник Андрій «Інформаційні системи та технології»;

10) Крутоголов Сергій «Галузеве машинобудування»;

11) Кулінченко Ірина «Інформаційні системи і технології»;

12) Маркевич Вероніка «Фінанси, банківська справа та страхування»;

13) Омельяненко Антон «Інформаційні системи і технології»;

14) Очнєв Олександр «Галузеве машинобудування»;

15) Рашин Артем «Інформаційні системи та технології»;

16) Усенко Вікторія «Інформаційні системи та технології»;

17) Шацька Ілона, Литвиненко Святослав «Захист і карантин рослин»;

18) Шершова Вікторія «Облік і оподаткування».

Усі учасники одержали сертифікати, а наукові роботи опубліковані у збірнику матеріалів семінару та розміщені на сторінці кафедри.

Мітки: