Вітаємо магістрантів з публічного управління – лауреатів конкурсу студентських наукових робіт!

6 грудня 2018 року в приміщенні Полтавської обласної ради відбулася урочиста церемонія нагородження переможців та учасників конкурсу студентських робіт «Від студентського самоврядування – до самоврядування громад».

У церемонії взяли участь голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, голова постійної комісії облради з питань освіти, науки та культури Сергій Шевчук, студенти, представники громадськості.

До студентів, переможців конкурсу, присвяченому самоврядуванню громад, звернувся Олександр Біленький:

«Ваші дипломи і ваші роботи – це не перспектива Польщі чи Німеччини, це перспектива працевлаштування й достойної роботи саме тут в Україні, на Полтавщині. І в цьому я бачу своє зобов’язання перед навчальним закладом, де ви навчаєтесь, перед вашими батьками, — робити ті справи, які б забезпечили ваш вибір на користь роботи в Україні. І я переконаний, що так буде», – наголосив він.

Лауреатами конкурсу стали 12 студентів вищих навчальних закладів
ІІ-ІV рівнів акредитації Полтавської області.

Серед них здобувачі вищої освіти СВО Магістр спеціальності 281 Публічне управління та адміністрування, яких відзначено третьою премією:

  • Тетяна Верхогляд – за наукову роботу «Забезпечення реалізації прозорості та відкритості у діяльності місцевої влади»;
  • Вікторія Піхуля – за наукову роботу «Проект організації системи роздільного збору сміття (на прикладі Решетилівської ОТГ)».

 

 

Співробітники кафедри публічного управління та адміністрування щиро вітають Тетяну Верхогляд та Вікторію Піхулю!!! Зичать подальших успіхів у науковій діяльності! Бажають практичного втілення їх креативних ідей в життя!!!

 

Факультети: 

Мітки: 

Діяльність: