Вітаємо переможців III (обласного) етапу XX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика!

07 грудня 2019 р. відбувся III (обласний) етап XX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика в Полтавській області.

Полтавську державну аграрну академію на конкурсі представляли Пащенко Анастасія, Рибалко Валентина, Шевченко Дарина – здобувачі вищої освіти спеціальності «Філологія», Тараненко Таїсія – здобувач вищої освіти спеціальності «Публічне управління та адміністрування», Ставицька Влада – здобувач вищої освіти спеціальності «Облік і оподаткування».

Обласному етапу конкурсу передувала серйозна підготовка студентів. Консультативну допомогу їм надавали викладачі кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін факультету обліку та фінансів Полтавської державної аграрної академії – Дедухно Алла Володимирівна та Сизоненко Наталія Миколаївна.

Із приємністю повідомляємо, що наші студенти посіли переможні місця:

• СТАВИЦЬКА ВЛАДАII місце серед здобувачів вищої освіти нефілологічних спеціальностей,

• ШЕВЧЕНКО ДАРИНА – III місце серед студентів-філологів!

Від щирого серця вітаємо наших переможниць! Бажаємо подальших творчих злетів, наснаги, наполегливості в досягненні поставленої мети!

Мітки: