Вітаємо переможців Стипендіальної програми «Завтра.UA»

Визнана перемога студентів академії. Згідно рішення Правління Всеукраїнської благодійної організації  “Фонд

Віктора Пінчука – соціальна ініціатива», переможцями конкурсного добору 2010-2011 Стипендіальної програми «Завтра.UA» стали тринадцять студентів нашої академії.

Всього в Україні таких стипендій призначено 319, із них 43 вибороли студенти Київського національного

університету ім. Тараса Шевченка, 20 – Донецького національного університету, на третьому місті студенти ПДАА, національного університету «Львівська політехніка» та Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.

Наукова робота студентки факультету обліку та фінансів Перетятько Інни «Енергетична безпека України в контексті міжнародних глобалізаційних процесів» набрала найбільшу кількість балів і признана кращою науковою роботою цьогорічного конкурсу.

Ось вони переможці:

• Аветісян Маріне
  • Есаулова Яна
  • Кузьменко Сергій
  • Мерефа Аліна
  • Мороз Антоніна
  • Несторенко Віктор
  • Постіл Юлія
  • Семенова Анастасія
  • Лазеба Євгенія
  • Перетятько Інна
  • Запорожченко Тетяна
  • Локес Терезія
  • Знова Любава

Консультували студентів викладачі: Калініченко О.В., Ватуля І.Д., Прасолов Є.Я., Панікар І.І.

Вітаємо!