Вітаємо переможців та їхніх керівників!

Здобувачі вищої освіти кафедри менеджменту ПДАА взяли участь і здобули перемогу в Міжнародному конкурсі молодих вчених

у галузі «Інноваційний менеджмент та підприємництво»,

ініціатором проведення якого є ISMA BUSINESS INCUBATOR (Рига, Латвія)

У рамках роботи Бізнес-інкубатору ідей Полтавської державної аграрної академії, який функціонує при кафедрі менеджменту, студенти-менеджери взяли участь у Міжнародному конкурсі молодих вчених у галузі «Інноваційний менеджмент та підприємництво», ініціатором проведення якого є ISMA BUSINESS INCUBATOR (Рига, Латвія).

На конкурс були представлені роботи молодих науковців країн ЄС. З великим задоволенням у ньому взяли участь і українські студенти, зокрема Полтавської державної аграрної академії.

Здобувачі вищої освіти ПДАА представили на обговорення конкурсної комісії три бізнес-проєкти, а саме:

• «Управління інноваційною стратегією підприємства» (Вибиванець Анастасія);

• «Організаційне забезпечення безпеки підприємства в умовах динамічного бізнес-середовища» (Спінжар Ростислав);

• «Формування системи стратегічного управління підприємством» (Заїка Вікторія).

Бізнес інкубатор як майданчик для всебічної підтримки майбутніх підприємців був заснований 2018 року на базі кафедри менеджменту за ініціативи директора Навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій, к.е.н., професора Галича О. А. та завідувача кафедри менеджменту д.е.н., професора Маркіної І. А. Керівник Бізнес-інкубатору ідей – к.е.н., доцент Вороніна В. Л.

Вітаємо переможців та їхніх керівників:

І місце – Вибиванець Анастасія

науковий керівник – д.е.н., професор Маркіна І. А.

І місце – Спінжар Ростислав

науковий керівник – к.е.н., доцент Вороніна В. Л.

І місце – Заїка Вікторія

науковий керівник – к.е.н., доцент Федірець О. В.

Бізнес-інкубатор став для переможців реальним шансом почати свою справу, зайнятися підприємницькою діяльністю.

Ми пишаємося перемогою наших студентів та бажаємо подальших перемог!

Мітки: