Вітаємо переможців Вотінову О.С., Стрельніка С.В. та наукового керівника Потапюк І.П.

Перший в Україні конкурс студентських наукових робіт на тему менеджменту у спорті пройшов в НУК ім. адмірала Макарова 18 квітня в Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, присвячений спортивній індустрії та менеджменту у спорті, - «Управління спортивно-оздоровчою діяльністю».

Цей конкурс проходить вперше в Україні, та вже зібрав 84 наукові роботи від представників з усієї України. На захист 18 квітня були запрошені автори та наукові керівники найкращих 19-ти робіт.

За результатами підсумкової науково-практичної конференції дипломами ІІ ступеня нагороджено Вотінову Олександру Станіславівну та Стрельніка Сергія Володимировича, студентів 3 курсу спеціальності «Менеджмент» факультету економіки та менеджменту.

Вітаємо переможців та наукового керівника Потапюк Ірину Петрівну, к.е.н., доцента кафедри менеджменту.

Бажаємо успіхів і подальших наукових здобутків!

Мітки: