Вітаємо переможця!

На базі Житомирського державного технологічного університету був проведений Всеукраїнський конкурс дипломних робіт зі спеціальності «Облік і аудит» за освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавр, спеціаліст та магістр з метою підвищення якості дипломних робіт студентів, їх наукової та прикладної наповненості, активізації наукової та практичної роботи студентів під час підготовки дипломних робіт. 

Для участі у Другому етапі Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів освіти зі спеціальності «Облік і аудит» були надіслані 153 дипломні роботи з 52 вищих навчальних закладів України за освітньо-кваліфікаційними рівнями: бакалавр, спеціаліст, магістр. 

29 листопада 2016 року відбулося засідання Галузевої конкурсної комісії з проведення Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів освіти зі спеціальності «Облік і аудит». 

На підставі відкритого обговорення та оцінювання дипломних робіт конкурсна комісія нагородила дипломом ІІІ ступеня здобувача вищої освіти Полтавської державної аграрної академії за ступенем магістр спеціальності «Облік і аудит» Яблонько Олену Олександрівну.

Науковий керівник – кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри організації обліку та аудиту Тютюнник Світлана Василівна.  

Вітаємо переможця! 

 
 
 

 

Факультети: 

Діяльність: