Вітаємо переможця конкурсу!!!

24 грудня на засіданні постійної комісії Полтавської обласної ради з питань освіти, науки та культури нагороджували переможців щорічного конкурсу студентських наукових робіт «Від студентського самоврядування до самоврядування громад».
Другою премією була відзначена студентка магістратури Полтавського державного аграрного університету, бакалавр з публічного управління та адміністрування Оксана Яковлєва за наукову роботу «Забезпечення прозорості роботи органів виконавчої влади та місцевого самоврядування».
Нагороджували голова постійної комісії Полтавської обласної ради з питань освіти, науки та культури Олег Діденко та перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін.
Щиро вітаємо Оксану Яковлєву та її наукового керівника професора кафедри публічного управління та адміністрування Сердюк О. І., бажаємо їм подальших творчих успіхів і нових досягнень!