Вітаємо переможницю - Шевченко Дарину!

Шевченко Дарину –

переможницю III (обласного) етапу

14 грудня 2019 р. відбувся III (обласний) етап X Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка в Полтавській області.

Полтавську державну аграрну академію на конкурсі представляли Пащенко Анастасія, Шевченко Дарина – здобувачі вищої освіти спеціальності «Філологія», Ставицька Влада – здобувач вищої освіти спеціальності «Облік і оподаткування».

За результатами обласного етапу конкурсу II місце серед студентів-філологів закладів вищої освіти посіла ШЕВЧЕНКО ДАРИНА! Вітаємо переможницю та її наукового консультанта – к. філол. н., доцента кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін факультету обліку та фінансів Полтавської державної аграрної академії Дедухно Аллу Володимирівну!

Попереду – серйозна підготовка до всеукраїнського етапу цього конкурсу. Бажаємо Дарині терпіння, натхнення і творчих успіхів!

Мітки: