Вітаємо призерку Всеукраїнського конкурсу та наукового керівника

13-15 березня 2019 року згідно Наказу  Міністерства  освіти  і  науки  України  від  18.09.2018  №  1010 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2018/2019 навчальному році» в Одеському державному екологічному університеті на базі кафедри менеджменту природоохоронної діяльності проведено науково-практичну конференцію з підведення підсумків ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент», спеціалізації «Менеджмент природоохоронної діяльності».

До складу журі увійшли провідні науковці та викладачі, в тому числі завідувач кафедри менеджменту Полтавської державної аграрної академії, доктор економічних наук, професор Маркіна Ірина Анатоліївна.

За результатами науково-практичної конференції, на підставі наукових доповідей та відкритого обговорення наукових робіт членами галузевої конкурсної комісії конкурсу, ІІІ призове місце посіла Савченко Марина Анатоліївна, здобувач вищої освіти спеціальності  «Менеджмент», освітньо-професійної програми «Бізнес-адміністрування», СВО «Магістр».

Вітаємо призерку та наукового керівника – доцента кафедри менеджменту, кандидата економічних наук – Федірця Олега Володимировича зі значним досягненням і бажаємо подальших наукових та творчих успіхів!

Мітки: