Вітаємо студента кафедри екології з перемогою у Всеукраїнському конкурсі

Студент 3-го курсу спеціальності «Екологія» Ярош Олександр прийняв участь у Всеукраїнському конкурсі «Молодь і прогрес у раціональному природокористуванні», який відбувся в грудні 2018 р. у Київському національному авіаційному  університеті.

Ним була представлена робота у номінації «Поводження з відходами, полігони твердих побутових відходів» на тему: «Оцінка біоенергетичного потенціалу Полтавської області» (керівник - зав. каф. кафедри екології, збалансованого природокористування та захисту довкілля, д.е.н. Самойлік М.С.

За результатами конкурсу Олександр Ярош посів 3-є місце, отримав диплом ІІІ ступеня та багато заохочувальних призів.

Бажаємо Олександру подальших творчих успіхів, наснаги в навчанні та нових перемог!

Мітки: