Вітаємо з гідним результатом Палій М.О. та його наукового керівника Помаз Ю.В

17-19 квітня 2019 р. на базі Львівського національного аграрного університету був проведений ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економіка природокористування». Цього року  Полтавську державну аграрну академію представляв здобувач вищої освіти 3 курсу спеціальності «Облік і оподаткування» факультету обліку та фінансів Палій Микола Олексійович, якого  готувала до участі доцент кафедри економіки підприємства Помаз Юлія Володимирівна.

Здобувач вищої освіти Палій М. О. виборов 4 місце й нагороджений грамотою «За високий рівень теоретичної підготовки». Вітаємо з гідним результатом здобувача вищої освіти та його наукового керівника! Бажаємо подальших звершень, наснаги та успіхів на науковій ниві.

Мітки: