Вітаємо з Міжнародним днем англійської мови!

Міжнародний день англійської мови або День англійської мови в ООН (English Language Day) – свято, яке щорічно відзначають 23 квітня.

Уперше День англійської мови, як і дні інших офіційних мов ООН, вшанували 2010 року. Мета такої ініціативи – зміцнення традиції багатомовності в усьому світі.

Англійською розмовляють у різних сферах суспільного життя: у науці, освіті, бізнесі, торгівлі, політиці, економіці тощо. Тож вивчайте та удосконалюйте англійську!

З нагоди святкування Міжнародного дня англійської мови вітаємо викладачів кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін факультету обліку та фінансів Полтавської державної аграрної академії та здобувачів вищої освіти спеціальності 035 Філологія спеціалізації 035.041 Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська! Бажаємо вам радості, здоров’я, невичерпного творчого натхнення, нових звершень і успішної професійної самореалізації!