Вітаємо з перемогою!

Вітаємо наших студентів з перемогою в обласному Фестивалі «Здорова молодь – здорова нація», який проводив Полтавський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
В змаганнях приймали участь 6 команд з м. Полтави та області.
Нашу команду Полтавської державної аграрної академії представляли два студенти-першокурсники : Трощак Даша – студентка ф-ту Ветеринарної медицини та Василенко Євген – студент Інженерно-технологічного ф-ту.

Програма змагань складалася з 3 етапів за результатами яких, наші спортсмени випередили всі команди та посіли ПЕРШЕ місце.
Виборовши золоті медалі наша команда ПДАА отримала можливість представляти Полтавську область на Всеукраїнському Фестивалі «Здорова молодь – здорова нація», який відбудеться в м. Бердянськ з 21-23 вересня 2018р.

Бажаємо студентам успіхів
та звершень в спортивній кар’єрі.

Кафедра фізичного виховання і спорту