Вітаємо здобувача-менеджера з успішним захистом дисертації!

21 травня 2021 року в стінах Полтавської державної аграрної академії відбувся захист дисертації здобувача ступеня доктора філософії зі спеціальності 073 «Менеджмент» Лопушинської Олени В’ячеславівни. Члени разової спеціалізованої вченої ради відмітили якісний рівень підготовки дисертації на тему «Менеджмент ресурсозберігаючого розвитку підприємств агропродовольчої сфери України», високу публікаційну активність здобувача, який за тематикою дисертації опублікував 45 наукових праць, з-поміж яких 10 статей – у колективних монографіях, 8 – у фахових наукових виданнях, 1 – у науковому періодичному виданні країни Європейського Союзу, 3 – у закордонних виданнях, 23 праці апробаційного характеру.

Офіційний опонент професор, д. е. н., заслужений працівник сільського господарства України завідувач кафедри глобальної економіки Національного університету біоресурсів і природокористування (м. Київ) Вдовенко Наталія Михайлівна відзначила актуальність дослідження, професійне керівництво дисертаційною роботою і підготовку здобувача професором, д. е. н., заслуженим діячем науки і техніки Маркіною Іриною Анатоліївною.

Офіційний опонент професор, д. е. н. перший проректор Національної академії управління (м. Київ) Штулер Ірина Юріївна звернула увагу на професійну організацію проведення захисту дисертації з боку керівництва ПДАА та голови спеціалізованої вченої ради ДФ 44.887.008 професора, д. е. н., завідувача кафедри менеджменту ПДАА Зось-Кіора Миколи Валерійовича.

На кафедрі менеджменту ПДАА діє наукова школа професора Маркіної Ірини Анатоліївни «Методологія та практика сучасного менеджменту», яка продовжує поповнюватись докторами філософії з менеджменту.

Бажаємо дисертанту подальшого особистого та професійного розвитку, а всій науковій спільноті Полтавської державної аграрної академії нових наукових ідей і досягнень.