Вперше в Полтавській області відкрито набір абітурієнтів за освітньою- професійною програмою «Обладнання переробних і харчових виробництв»

Полтавська державна аграрна академія (інженерно-технологічний факультет) у цьому році, вперше у Полтавській області, розпочинає набір абітурієнтів для підготовки за освітньою професійною програмою «Обладнання переробних і харчових виробництв» (Спеціальність 133 «Галузеве машинобудування»).

Навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр здійснюється на денній формі, за контрактом та дозволить отримати наступні професійні знання вищої інженерної освіти: конструювання, експлуатації, обслуговування, ремонту та монтажу механічного, теплового, холодильного, підйомно-транспортного, вантажно-розвантажувального обладнання, систем охолодження і кондиціювання.

Майбутні місця працевлаштування: інженер-механік, інженерконструктор, інженер-технолог, інженер з технічного обслуговування та експлуатації обладнання переробних та харчових виробництв – підприємств понад 40 різноманітних галузей переробки та виробництва харчової продукції: молокопереробної, м'ясопереробної, хлібобулочної, борошномельно-круп'яної, консервної, олійної, цукрової, кондитерської, харчоконцентратної, крохмале-патокової, спиртово-бродильної, тютюнової, винопереробної, горілчаної та інших галузей промисловості; підприємства громадського харчування: ресторани, кафе, їдальні, комбінати харчування, заготівельні комбінати та інші.

Сертифікати ЗНО для вступу (не менше 100 балів):

• Українська мова і література,
  • Історія України,
  • Математика або Біологія.

Освітньо-кваліфікаційний рівень – Бакалавр.

Кваліфікація – Бакалавр за спеціальністю «Галузеве машинобудування», Спеціалізація – «Обладнання переробних і харчових виробництв».

Контактна інформація:

36003 м. Полтава, вул. Сковороди, 1/3.

e-mail: pdaa@pdaa.edu.ua

Приймальна комісія e-mail: vstup@pdaa.edu.ua

(05322) 60-73-94 – секретар приймальної комісії;

(0532) 61-26- 63 – відповідальний секретар приймальної комісії;

(0532) 56-96-87 – декан інженерно-технологічного факультету к.т.н., професор Ігор Анатолійович Дудніков