Всеукраїнська олімпіада з дисципліни «Агроекологія» у Львівському НАУ

У Львівському національному аграрному університеті відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ і ІV рівнів акредитації з навчальної дисципліни «Агроекологія» (9-11.04.19).

Полтавську аграрну академію представляли три студенти кафедри «Екології, збалансованого природокористування та захисту довкілля»: Мощенський Владислав Едуардович, Глазунова Вікторія Євгеніївна, Квятковська Маргарита Олександрівна. За підсумками набраних балів та виконання теоретичних, комп’ютерних (тестових) завдань, творчого конкурсу, підготовку студентів, команда ПДАА отримала диплом ІІ ступеня, подяку, грамоти.

Для учасників олімпіади із 17 наукових закладів було проведено екскурсії Львівським НАУ та м. Львовом, що залишило у душі та пам’яті кожного учасника незабутні враження і нові знайомства.

Висловлюємо щиру подяку Львівському НАУ за чудову організацію Всеукраїнської студентської олімпіади.

Мітки: